Průmyslové spínané zdroje Carlo-Gavazzi

Společnost Carlo-Gavazzi je nadnárodní koncern, který vyrábí a projektuje elektrotechnická zařízení pro průmyslovou a stavební automatizaci. Své výrobky uvádí na trhy v celé Evropě, Severní Americe a asijsko-pacifické oblasti prostřednictvím sítě 21 vlastních prodejních společností a prostřednictvím více než 40 nezávislých národních distributorů.

Průmyslové spínané zdroje Carlo-Gavazzi

Společnost LG System již řadu let používá do svých aplikací výrobky společnosti Carlo-Gavazzi a praxe ukázala, že patří k velmi spolehlivým. Dnes bychom Vás rádi seznámili s produktovou řadou spínaných napájecích zdrojů SPD.

Tyto zdroje provozujeme v řadě aplikací na celém území ČR. Jenom v námi realizovaných projektech se počet nasazených kusů blíží k počtu 1000ks. Přestože výrobce dodává ke zdrojům prohlášení CE a certifikát TÜV provedli jsme na zdrojích vlastní testy.

Mezi nejprodávanější zdroje patří SPD24601 – 24V/60W. Tento zdroj jsme v naší vývojové laboratoři rozebrali a posoudili provedení. Výrobce dodržel všechny evropské harmonizované normy. Zdroje jsou chráněny proti jedné chybě kdekoli v primárním nebo sekundárním obvodu. Mají ochranu proti zkratu na výstupu a výstupní napětí se pohybuje v deklarovaných tolerancích i při maximálním proudu. Dlouhodobé provozování zdroje v maximálním zatížení nedělá žádné problémy. Zdroje provozujeme na několika aplikacích v extrémních teplotních podmínkách a ani zde nezklamali.

Ovšem hlavní trumf je počet reklamací. Ten se pohybuje hluboko pod 1%, což je hodnota, za kterou se výrobce vůbec nemusí stydět. Tyto zdroje plně doporučujeme. Podívejte se do našeho eshopu a vyberte si ten, který právě potřebujete pro svoji aplikaci: http://www.lgsystem.cz/eshop/prumyslova-automatizace/napajeci-zdroje/ .

Zpět do archívu