O nás

LG SYSTEM spol. s r.o. je ryze česká soukromá společnost zaměřující své aktivity na oblast energetiky, průmyslové a domácí automatizace. Náš akční rádius pokrývá téměř celou oblast této problematiky. Svým zákazníkům nabízíme komplexní řešení projektu automatizace a řízení jak v průmyslové, tak domácí automatizaci. Jsme schopni zajistit, dle požadavků zákazníka od elektroprojektu, přes aplikační a PLC software, montáž rozváděčů, dodávku vlastního hardware, oživení, uvedení do provozu, zaškolení personálu, zajištění servisu až po technickou podporu. Specializujeme se na využití bezdrátové technologie pro automatizaci v domácnostech a v průmyslu.

Dnes patří LG SYSTEM mezi velmi zkušené společnosti v oblasti energetiky, průmyslové a domácí automatizace. Svým zákazníkům nabízí prostřednictvím velmi zkušených pracovníků komplexní řešení projektu automatizace a řízení v průmyslu. Dlouhodobým cílem je využívat těch nejmodernějších technologií, které přinášejí snížení nákladů na průmyslovou výrobu a větší pohodlí do Vaší domácnosti. LG System dosahuje obratu přes 1 milion euro a má 15 stálých zaměstnanců a spolupracovníků (údaj platný v roce 2010).

LG SYSTEM spol. s r.o. v datech

Rok 2000

Je založena společnost LG System spol. s r.o. Nevznikla však na zelené louce, ale navázala na předešlé podnikatelské úspěchy jednoho z majitelů a převzala celé jeho know-how.

Rok 2001

Vývoj řídícího PLC systému LGA

Rok 2003

Vývoj velkých průmyslových zobrazovacích panelů MLD

Rok 2006

LG System spol. s r.o. poprvé vystavuje na mezinárodním AMPÉR

Rok 2007

Vývoj řídící elektroniky bezdrárových žaluzií pro firmu Isotra

Rok 2009

Vývoj a uvedení do provozu řídícího a monitorovacího systému pro trakovací fotovoltaické elektrárny (v ČR máme systémy na 10-ti FVE)

Rok 2011

Vývoj řídící elektroniky bezdrárových žaluzií pro Rakouskou firmu Internorm

Rok 2012

Společnost Internorm ve svém katalogu představuje  okna s integorvanou žaluzií s označením I-Tec