MT035 TST/TNT

Home page  /  E-shop  /  Průmyslová automatizace  /  HMI panely  /  MT035 TST/TNT

Zobrazovací panel 3,5" s i bez ethernetu

LG System spol. s r.o. - MT035 TST/TNT

Měna:

Naše cena bez DPH: 5 299 Kč
Naše cena s DPH: 6 411,79 Kč
Dostupnost: Dlouhodobě nedostupné
Skladem: 0 ks
Kód: 16800
Záruka: 24 měsíců

Průmyslový dotykový panel. O rozměru displaye 3,5". Tento model je možné připojit k PLC systémům řady výrobců a všem systémům od firmy LG System. Lze připojit přímo k MPI (SIEMENS S7-300) bez adaptéru.

Společnost LG System spol. s r.o. představuje ucelenou řadu levných dotykových panelů MT series. Jsou určeny pro ovládání a monitorování průmyslových linek, strojů a vizualizaci průmyslových procesů. Panely jsou svým provedením, dostatečným krytím (IP65) a mechanickou odolností přímo vhodné pro použití v náročných průmyslových aplikacích. Panely jsou vybaveny kvalitní barevnou TFT obrazovkou s dotykovým ovládáním. Podporují více jak 200 komunikačních protokolů mimo jiné například MODBUS. Mají komunikační linky RS232/RS422/RS485 a za přípatek i dnes velmi oblíbený ETHERNET. Napájecí napětí 24VDC je samozřejmostí.     

Dotykové panely jsou vhodnou volbou místo klasických operátorských panelů pro řadu PLC systémů různých výrobců (více jak tisíc různých typů). Panely jsou např. schopny přímo komunikovat po datové lince (bez převodníku) MPI s PLC systémy SIEMENS což je v našich zeměpisných šířkách velmi zajímavé. Kompletní seznam podporovaných PLC systémů naleznete na stránkách dodavatele www.lgsystem.cz. 

Velmi důležitá zpráva pro výrobní managery a vývojáře je ta, že veškeré softwarové vybavení je k panelům dodáváno zdarma. Není třeba zvlášť nic dokupovat. Navíc případný zájemce bude jistě potěšen tím, že mu bude panel zapůjčen na dobu jednoho měsíce a to zcela zdarma. S první dodávkou je rovněž zdarma přibalen programovací kabel mezi PC a panel. Jelikož firma LG System spol. s r.o. sama panely nasazuje na svoje průmyslové aplikace je Vám  schopna poskytnou plnou technickou podporu a to ne pouze z pozice distributora, ale z pozice aplikačních techniků a programátorů. 

K nastavení a programování slouží software PanelMaster. Umožňuje vytvářet přehledné obrazovky mezi kterými uživatel přepíná. Vývojář má k dispozici knihovny prvků, které obsahují několik tisíc obrázků. Kromě toho, může používat vlastní grafiku ve formátech BMP, JPG a GIF. Dále je možno vytvářet různá makra, záznamy dat a alarmy. Panel je vybaven zálohovací baterií a je tedy schopen i data ukládat a zapamatovat si je.

V České Republice patří k nejprodávanějším panely MT035 o velikosti displeje 3,5 ", MT058 o velikosti displeje 5,7 a MT084 o velikosti displeje 8,4". Tyto panely jsou v segmentu střední třídy velmi dobrou volbou. Další potřebné informace naleznete na stránkách dodavatele www.lgsystem.cz.

Panely řady MT jsou velmi výhodnou volbou jako operátorské panely pro celou řadu PLC automatů světových výrobců. Jsou plně grafické s dotykovou obrazovkou a nabízejí dobré možnosti vizualizace různých technologických procesů.

K PLC systémům se připojují přímo bez převodníků (a to i k lince MPI Simatic S7-300) a podporují přímou komunikaci! Kompletní seznam podporovaných PLC naleznete v sekci ke stažení. Software je k panelům dodáván v první dodávce zdarma společně s programovacím kabelem. Software si rovněž můžete stáhnout v sekci ke stažení.

Vlastnosti

  • Velikost 3.5"
  • CPU ARM RISC 32 bit
  • Paměť 4 Mb
  • Rozlišení 320 x 240
  • Specifikace 256 barev / TFT LCD / 2 sériové porty

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?