Žaluzie Energy

Home page  /  E-shop  /  Domácí automatizace  /  Stínící technika  /  Žaluzie  /  Žaluzie  /  Žaluzie Energy

Bezdrátové interiérové žaluzie s elektrickým pohonem

LG System spol. s r.o. - Žaluzie Energy

Měna:

Naše cena bez DPH: 3 930 Kč
Naše cena s DPH: 4 755,30 Kč
Dostupnost: Na skladě
Skladem: 0 ks
Kód: 985624
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: LG SYSTEM

Díky spolupráci firem LG System spol. s r.o. a Isotra a.s. vznikl jedinečný produkt - Jako jediný výrobce nabízíme motoricky ovládané žaluzie bez potřeby přívodu kabelu!

Žaluzie Isotra system Energy využívají šetrný způsob napájení, kdy sluneční energii převádí pomocí solárních článků na elektrickou energii.
Žaluzie Isotra system Energy jsou vhodné do plastových oken, hliníkových oken a dřevěných eurooken.

Jedná se motorické horizontální lamelové interiérové žaluzie, které přes fotovoltaický (solární) článek umístěný na straně u okna dobíjejí akumulátor uvnitř žaluzie. Získaná energie během 24h ze solárního panelu bohatě pokryje veškeré nároky pro vykonání úkolů jako je natáčení lamel, vytahování žaluzie a stahování žaluzie. Plně nabitý akumulátor vydrží pracovat se žaluzií přes půl roku při každodenním vytahování a stahování. Tato konstrukce má výhody v tom, že instalace nevyžaduje napájecí kabely (žádný přívod 230V nebo 24V), žádné vrtání do rámu okna či do parapetu pro kabelové rozvody, tudíž je minimální investice do montáže a nulová spotřeba elektrické energie. Dle zvoleného typu dálkového ovladače a sensorů jsou žaluzie schopny pracovat v nepřeberném množství ručních i automatických režimů.

Montáž se provádí do okenního rámu pomocí 2 šroubů. A to je vše - při instalaci nepotřebujete uvažovat nad tím kam si umístíte řetízek jako u normálních žaluzií.

Výhody systému Energy

 • snadná montáž bez nutnosti kabelových rozvodů
 • kompaktní provedení
 • nulová spotřeba elektřiny (vestavěný solární článek přeměňuje sluneční energii na elektřinu)
 • pohodlné ovládání pomocí rádiového dálkového ovládače s dosahem 150m
 • možnost libovolného seskupování žaluzií (dům, pokoj, světová strana, okno)
 • auotmatické zaclonění a odclonění od západu a východu slunce
 • automatická regulace v závislosti na slunečním svitu
 • VTÚPV, RoHS, prohlášení CE.

Maximální rozměry

max.šíře ................... 200 cm
min.šíře ................... 40 cm
max.výška ................... 220 cm
min.výška ................... 30 cm
max.garantovaná plocha ................... 2,5 m 2

Dle přiloženého vzorníku si můžete vybrat barvu platů a profilu žaluzie. Pro lamely 16 mm jsou 4 standardní barvy a pro lamely 25 mm je široká škála standardních barev a 13 barev imitace dřeva. S výběrem barev Vám pomůže náš obchodní zástupce, který Vás bude kontaktovat po odeslání Vaší objednávky.

Cenu která je uvedena je orientační za kompletní žaluzii o ploše 1m² se solárním panelem, řídící elektronikou, akumulátorovým packem a motorem. Po odeslání objednávky Vás bude obratem kontaktovat náš obchodní zástupce, který s Vámi dokončí objednávku o výběr barev profilů a lamel a dále Vám pomůže s přesným určením rozměrů pro Vaše okna. Po té Vám bude sdělena přesná cena a Vy objednávku až v tento okamžik závazně potvrdíte.

V následující tabulce je přehledný ceník žaluzií Energy pro veškerou škálu rozměrů. Pokud Vaše okno neodpovídá rozměrům v tabulce uvedených nevadí. Lze totiž vyrobit žaluzii jakéhokoli rozměru do plochy 2,5m²:

Vlastnosti

 • elektrické žaluzie poháněné baterií dobíjenou sluncem
 • ovládání bezdrátovým tlačítkem na baterie s libovolným umístěním
 • komfortní ovládání dálkovým ovladačem s barevným LCD displejem
 • možnost naprogramování automatické režimu bez nutnosti manuálního ovládání
 • automatická regulace stínění v závislosti na venkovních podmínkách
 • bez přívodu elektřiny, bez stavebních zásahů, snadná instalace do rámu okna
 • úspora elektrické a tepelné energie, úspora montážních nákladů, dlouhá životnost

Specifikace

Bezdrátová obousměrná komunikace na frekvenci 868,3 MHz s frekvenční modulací a dosahem až 100m na volném prostranství. Ovládání je možné přes bezdrátové tlačítko RZTL, a nebo dálkový ovladač RZOVL02. Napájení akumulátorové baterie typu NiMH s napětím 2,4V a minimálním samo vybíjecím proudem. Dobíjení amorfním fofovoltaickým článkem (počet článků je dle velikosti žaluzie). Průměrná spotřeba v klidu (úsporný příjem) je méně než 80µA. Maximální spotřeba během vytahování žaluzie (dle velikosti) je do 2A. Dobíjení světlem zaručuje možnost denního vytahování a stahování žaluzie. Bez světla zajistí kapacita akumulátoru 50 až 200 úplných vytažení a stažení žaluzie (dle velikosti). O pohyb lamel se stará stejnosměrný mikromotor pro 2,4V s integrovanou převodovkou. Maximální doporučitelná plocha žaluzie se standardním motorem: 2,5m².

Kalkulace ceny

Chcete li znát přesnou cenu žalužií dle vámi zadaných rozměrů i s příslušenstvím, použijte náš kalkulátor Energy zde.

Video

zde(žaluzie Energy od 7 minuty)

 

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?