RZOVT 02

Home page  /  E-shop  /  Domácí automatizace  /  Stínící technika  /  Žaluzie  /   Dálková ovládání  /  RZOVT 02

Dálkový ovládač žaluzií Energy

LG System spol. s r.o. - RZOVT 02

Měna:

Naše cena bez DPH: 3 000 Kč
Naše cena s DPH: 3 630 Kč
Dostupnost: Na skladě
Skladem: 1 ks
Kód: 0820000000002
Záruka: 24 měsíců
Výrobce: LG SYSTEM

Komfortní ovladač poskytuje maximální možnosti obsluhy a nastavení žaluzií. Dálkové ovládání je řídící jednotkou pro všechny žaluzie, regulátory a tlačítka v celém domě. S ostatními komponenty komunikuje radiově na frekvenci 868Mhz. Je napájen ze dvou tužkových baterek AA. Umožňuje jemně krokovat naklopení lamel žaluzie. Ovládání je usnadněno barevným displejem, kde se navíc zobrazuje aktuální význam horních specifických tlačítek. Tlačítka jsou členěna do dvou skupin. Horní skupina (7 tlačítek) slouží k výběru v menu a konfiguraci systému, druhá skupina (3 tlačítka) obsluhuje výhradně motorické funkce.

Žaluzie lze ovládat manuálně žaluzii po žaluzii nebo po skupinách. V ovladači lze nadefinovat velké množství místností a pojmenovat si je. I každé žaluzii můžete přiřadit vlastní název a vložit do místnosti. Toto Vám velmi usnadní její vyhledávání v přehledném menu ovladače.

Dá se také označit za centrální, protože může obsluhovat celý nainstalovaný systém. Výběr ovládané žaluzie je založen na logice hierarchické stromové struktury, kterou lze uživatelsky vytvářet tak, aby odpovídala logice umístění žaluzií v domě.

Mimo to disponuje ovládání režimem „astro".  Stačí v ovladači nastavit aktuální datum, čas a zeměpisnou polohu. Podle nastavených dat si sám spočítá kdy je západ a východ slunce. Od tohoto okamžiku už se nemusíte starat vůbec o nic. Žaluzie budou automaticky vytahovány a stahovány podle toho kdy dochází k východu a západu slunce.

Díky svému vstupu usb je dálkový ovladač možno propojit s Vaším PC přes které lze žaluzie ovládat, programovat a zjišťovat aktuální stav. V současné době se již pracuje na Interface aplikaci která s ovladače vytvoří takzvanou bránu pro dálkové ovládání žaluzií přes webové rozhraní odkudkoliv kde je lokální síť a nebo přístup k internetu.

Inteligentní dálkové ovládání určené pro žaluzie Energy. Dálkové ovládání je vybavené LCD displejem a díky tomu Vám přináší velký komfort ovládání a nastavování žaluzií. Umožňuje jemně krokovat naklopení lamel žaluzie a jejich polohu přehledně vykreslí na LCD displeji. Žaluzie lze ovládat manuálně žaluzii po žaluzii nebo po skupinách. V ovladači lze nadefinovat velké množství místností a pojmenovat si je. I každé žaluzii můžete přiřadit vlastní název a vložit do místnosti. Toto Vám velmi usnadní její vyhledávání v přehledném menu ovladače.

Dále ovladač umožňuje nastavit celou řadu timerů (časovačů) a Vaše žaluzie budou plně pracovat v automatickém režimu a Vy se o ně nebudete muset vůbec starat. Už se Vám nestane, že při odchodu z domácnosti „zapomenete" zataženou žaluzii a Vaše květiny v obývacím pokoji zůstanou celý den bez životadárného slunce. Vaše komfortní dálkové ovládání bude plně pracovat za Vás a Vaše členy rodiny a žaluzie vytáhne ve Vámi stanovený čas. Navíc mohou žaluzie automaticky cyklovat i v době Vaší dlouhodobé nepřítomnosti v domácnosti a simulovat tak Vaší přítomnost a odradit případné narušitele Vašeho opuštěného bytu či domu.

Mimo to disponuje ovládání režimem „astro“.  Stačí v ovladači nastavit aktuální datum, čas a zeměpisnou polohu. Podle nastavených dat si sám spočítá kdy je západ a východ slunce. Od tohoto okamžiku už se nemusíte starat vůbec o nic. Žaluzie budou automaticky vytahovány a stahovány podle toho kdy dochází k východu a západu slunce.

Vlastnosti

  • komfortní ovládání s barevným LCD displejem
  • programovatelné automatické funkce stínění na základě časových scén, počasí, přesnému východu a západu slunce
  • velký dosah i v uzavřených místnostech
  • obousměrná komunikace tzn. Kontrola stavu žaluzií v celém domě
  • přes vstup usb lze propojit s počítačem a žaluzie dálkově ovládat přes webové rozhraní
  • simulace přítomnosti v domě
  • vhodné pro pěstování květin

Obsah balení

  • 1x ovladač
  • 2x napájecí baterie AA
  • 1x CZ návod

Ochrana proti spamu. Kolik je dvakrát tři?

Komentáře

K článku nejsou zadány žádné komentáře. | Přidej komentář