Domácí telefon (DT)

Domácí telefon (DT)

Domácí telefony a videotelefony jsou zabezpečovací systémy, které pomáhají chránit váš dům či byt. Domácí videotelefon vám umožňuje vidět na displeji osobu, která stojí za dveřmi a zároveň s ní komunikovat. Domácí telefon lze použít pouze pro komunikaci s osobou za dveřmi.

 

Sada domácího videotelefonu obsahuje domácí videotelefon s barevným displejem a kamerovou jednotku. Kamera je umístěna u vchodových dveří nebo na brance a samotný domácí videotelefon pak lze nainstalovat kdekoliv v domě. Na displeji videotelefonu lze vidět osobu, která stojí za dveřmi a prostřednictvím mikrofonu a reproduktoru lze s osobou komunikovat, aniž byste museli otvírat dveře. Domácí videotelefon může být také napojen na kamerovou jednotku s více tlačítky pro použití ve více bytových jednotkách.
Domácí telefon patří mezi zabezpečovací systémy, které nabízí pouze audio komunikaci s osobou stojící za dveřmi. Komunikace probíhá prostřednictvím sluchátka nebo bezdrátového domácího telefonu. Každý domácí telefon je napojen na dveřní audio jednotku (zvonek s reproduktorem a sluchátkem).
Všechny zabezpečovací systémy umožňují otevření zvolených dveří po zmáčknutí tlačítka a přispívají k maximální bezpečnosti a ochraně majetku i osob.