Solárně dobíjený zdroj napětí 24V s bezdrátovým ovládáním PVZ-24V

Představujeme nový výrobek: Solárně dobíjený zdroj napětí 24V s bezdrátovým ovládáním

Solárně dobíjený zdroj napětí 24V s bezdrátovým ovládáním PVZ-24V

Jistě se každý uživatel slaboproudých spotřebičů setkal s tím samým problémem. Jak přivést energii do špatně dostupných míst s omezeným prostorem ? Jak vyřešit dobíjení motorku, antény, led osvětlení, nebo domácího telefonu bez nutnosti vést kabelový přívod napětí ? Využití solární energie není žádnou novinkou. Jaký výrobek zvolit v případě, že potřebuje nepřetržitý zdroj napětí 24 V (špičkově 1,8 A) po celý rok ve dne i v noci, pro interiérové, nebo exteriérové aplikace bez nutnosti stavět malou fotovoltaickou elektrárnu s napojením na akumulátory?. Položili jsme si stejnou otázku a přišli jsme s řešením, které předčí všechny očekávání. Navrhli jsme solárně dobíjený zdroj napětí 24V s bezdrátovým ovládáním s označením PVZ - 24V.

Zařízení s označením PVZ je díky svému krytí IP65 určeno pro všechny vnitřní a venkovní aplikace, kde je obtížné přivést napětí k danému spotřebiči. PVZ je navrženo tak, aby zajišťovalo nepřetržitý zdroj napětí 24 V (špičkově 1,8 A) po celý rok ve dne i v noci v mezích provozních teplot -20°C až + 75°C. Trvalý zdroj napětí zaručují tři vestavěné Li-Ion akumulátory, které jsou schopny nepřetržitě napájet spotřebič připojený přes 4pinový konektor. O dobíjení akumulátorů se stará vestavěný solární článek s napětím 18 V a proudem 80mA. Ovládání je zajištěno bezdrátově, vestavěnou anténou s vysílacím výkonem +7 dBm na rádiové frekvenci 868,3 MHz, která je šifrována plovoucím kódem proti jeho odposlechnutí. Základním ovládacím prvkem je bezdrátové tlačítko s obousměrnou komunikací na čtyřech kanálech. Jedním bezdrátovým tlačítkem napájeným knoflíkovou baterií lze nezávisle ovládat až čtyři jednotky PVZ nebo další výrobky společnosti LG SYSTEM s.r.o..

Použití: PVZ je navrženo jako trvalý zdroj napájení pro antény, vysílače, pohony stínící techniky, elektrické otvírače oken i dveří, LED osvětlení, některé typy LCD obrazovek, domácí telefony, karavany, zabezpečovací systémy atd. V případě větších výkonových požadavků lze zdroje PVZ řadit paralelně.

 

Technické parametry
Nominální napětí: 24V DC
Nominální proud: 1,5 A (1,8 A špičkově)
Akumulátory: 3x Li-lon
Výstupní připojení: 4pinový konektor
Osazení jednotlivých pinů konektoru: +24 V
0 V
+24 V spínaný výstup (Kanál I)
+24 V spínaný výstup (Kanál II)
Napětí solárního článku: 18 V
Proud solárního článku: 80 mA
Parametry solárního článku jsou platné pro osvit 1 000 W/m2
Rádiové parametry: ANO, všech 6 vstupů společně
Frekvence: 868,3MHZ
Vysílaný výkon: +7 dBm
Anténa: Vestavěná
Krytí: IP65
Provozní teploty: -20°C až + 75°C


V případě dotazů prosím kontaktujte obchodního zástupce pana Matějku daniel.matejka@lgsystem.cz

Zpět do archívu

Komentáře

K článku nejsou zadány žádné komentáře. | Přidej komentář