Regulace topných těles eQ-3 MAX!

Systém MAX! je vlajkovou lodí v oblasti regulace vytápění a také absolutní novinkou od firmy eQ-3. Unikátní technické řešení je v současné době jediné svého druhu a to při zachování velmi nízké ceny.

Regulace topných těles eQ-3 MAX!

Regulace topných těles eQ-3MAX!

 

 

Centrální jednotka systému eQ-3 MAX! s LAN rozhraním

 

MAX! centrální  jednotka je srdcem systému MAX! a jako centrální jednotka je rozhraním mezi bezdrátovými komponenty MAX!, Vaším počítačem a portálem MAX!, na který se můžete připojit přes internet nebo přes chytrý mobilní telefon a své topení tak ovládat odkudkoli na dálku. Na dálku můžete kontrolovat i celkový stav systému a jejich jednotlivých komponent. Kontrolu je možné provádět také lokálně přes dodávaný program pro Vaše PC, nebo mobilní telefon s OS Android nebo iOS. Celá komunikace je obousměrná a šifrovaná.

MAX! centrální jednotka je připojena pomocí LAN kabelu do Vašeho síťového routeru. Po připojení je možné ihned systém ovládat přes internetový prohlížeč a uživatelsky příjemné rozhraní. Nastavení je možné provádět pro každou místnost zvlášť. Jakmile jste s nastavením hotovi, veškeré informace jsou uloženy a počítač/internetový prohlížeč můžete vypnout.

 

Vlastnosti a funkce systému MAX !

  • ovládání topení odkudkoliv přes internet nebo chytrý mobilní telefon či lokálně (doma)
  • k ovládání přes internet nemusíte vlastnit veřejnou IP adresu
  • celkově až 50 bezdrátových komponentů (termostatické hlavice, externí termostatymagnetické kontakty pro detekci otevřených oken, nebo dveří, eco tlačítka ) v až 10ti nezávislých zónách
  • šifrovaná bezdrátová síťová komunikace (AES128)
  • umožňuje jednoduše nastavovat a kontrolovat všechny MAX! komponenty přes MAX! PC software
  • služba MAX! Internet portál na 2 roky je součástí základní ceny*
  • možnost získávání stavu systému odkudkoli
  • jednoduchá instalace a používání systému i bez hlubších znalostí počítačových sítí
  • po nastavení systému jsou všechna nastavení uložena a systém běží nezávisle bez nutnosti zapnutí PC, nebo internetu
  • manuální nastavení teploty v místnosti (rukou ovládacím kolečkem na MAX! hlavici) je možné i bez centrální jednotky (centrální jednotka slouží zejména na konfiguraci)

Startovací sada systému eQ-3 MAX! App za výhodnou cenu zde.

* Po uplynutí této doby, je možné službu MAX! Internet portál prodloužit o další 3 roky za poplatek 4.95 EUR. Systém MAX! lze samozřejmě po té provozovat i bez portálových služeb, v takovém případě je však funkční pouze lokální ovládání v rámci vlastní počítačové sítě.

 

 

 

Výše uvedené produkty si můžete objednat na našem ehopu.

Startovací sada systému eQ-3 MAX! App za výhodnou cenu zde.

 

 

 

 

Zpět do archívu