Recenze - domácí automatizace

Rubrika Recenze - domácí automatizace obsahuje 10 článků.

Systém inteligentního domu Mediola

Publikováno: 25. 10. 2013 - Komentáře: 5038

Když se řekne inteligentní dům, každý si hned představí rozsáhlé rekonstrukce, složité řídící jednotky, instalaci drahých ovládacích zařízení a koncových prvků. Takovéto instalace se vyplatí realizovat při kompletních rekonstrukcích, nebo při výstavbě nových domů. Každý ovšem nemá na tyto rekonstrukce dostatek finančních prostředků a tak nastává otázka, jak si zřídit systém inteligentního domu i bez větších stavebních zásahů a za přijatelnou cenu. Pro tuto možnost se nabízí právě systém Mediola.

Pokračování článku

Solárně dobíjený zdroj napětí 24V s bezdrátovým ovládáním PVZ-24V

Publikováno: 23. 4. 2013 - Komentáře: 76

Představujeme nový výrobek: Solárně dobíjený zdroj napětí 24V s bezdrátovým ovládáním

Pokračování článku

Integrované stínění I-tec od firmy Internorm na solární napájení

Publikováno: 10. 12. 2012 - Komentáře: 10

Společnost LG System spol. s r.o. společně s vedoucím evropským výrobcem oken Internorm vyvinula a uvedla na trh novou energeticky soběstačnou technologii žaluziového stínění I-tec integrovaného do oken Internorm.

Pokračování článku

Regulace topných těles eQ-3 MAX!

Publikováno: 18. 10. 2012 - Komentáře: 5784

Systém MAX! je vlajkovou lodí v oblasti regulace vytápění a také absolutní novinkou od firmy eQ-3. Unikátní technické řešení je v současné době jediné svého druhu a to při zachování velmi nízké ceny.

Pokračování článku

Solární ohřívače a ventilační panely

Publikováno: 16. 10. 2012 - Komentáře: 5152

Solární ohřívače a ventilační panely Vám pomohou bezobslužně a s nulovými provozními náklady větrat, vysušovat a temperovat jakékoli prostory.

Pokračování článku

Recenze tabletu LG-WM8650

Publikováno: 10. 4. 2012

Pokračování článku

Recenze tabletu LG-1C10

Publikováno: 3. 4. 2012

1C10 je příjemným překvapením v nabídce levných tabletů. Při velmi příznivé ceně nabízí 10.1" kapacitní obrazovku (16:9), android 4, USB-A, miniUSB-A, HDMI a slot pro microSD

Pokračování článku

Bezdrátový systém regulace vytápění PocketHome

Publikováno: 22. 2. 2012

Český produkt se zajímavou topologií a povedenými řídícími jednotkami. Jak je dobrý pro elektrické vytápění, tak zklamal na ústředním topení.

Pokračování článku

Bezdrátový systém regulace vytápění FS20

Publikováno: 22. 2. 2012

Ekonomický systém šetří peněženku a zajistí tepelnou pohodu ve vaší domácnosti. Řešení pro ústřední topení s bezkonkurenčním poměrem cena/výkon, který překvapí tichým chodem a snadnou obsluhou.

Pokračování článku

Elektrické žaluzie Energy získávají energii z denního světla

Publikováno: 31. 1. 2012 - Komentáře: 451

Prastarý vynález „žaluzie“ není nutno představovat. Jedná se o vskutku velmi nenáročný a přitom efektivní způsob, jak dostat pod kontrolu sluneční svit pronikající do místnosti. A aby byla obsluze ušetřena práce, nabízejí výrobci jako doplněk k žaluziím dálkově ovládanou elektrickou motorizaci.

Pokračování článku