Návody - domácí automatizace

Rubrika Návody - domácí automatizace obsahuje 3 články.

Rychlý návod k nastavení regulace vytápění HomeMatic

Publikováno: 18. 2. 2013 - Komentáře: 3033

Systém Homematic® patří k velmi oblíbeným sadám domácí automatizace. Jedná se o relativně levný systém a jeho instalaci lze provést svépomocí. Dnes Vám přinášíme zkrácený návod, jak celou sadu nainstalovat a zprovoznit. V návodu naleznete postup, jak centrálu spárovat s mobilním zařízením se systémem Android. Celý systém pak můžete ovládat ze svého smartfonu.

Pokračování článku

Jak zprovoznit centrálu FHZ1000 systému FS20

Publikováno: 10. 2. 2013 - Komentáře: 40

Bezdrátová domácí centrála dokáže regulovat teplotu až 8 termostatických hlavic a až 15 termostatů. Navíc vám centrála umožňuje ovládat až 15 dalších komponent bezdrátového spínacího systému FS20. Prostřednictvím centrály můžete spojit dohromady, do tzv. maker, ovládání více různých funkcí nebo příkazů. Díky obsousměrné komunikaci může připojený termostat hlásit centrále neobvyklé odchylky teploty a při překročení určitých hodnot se spustí akustický i optický alarm. Spojení s bezdrátovým voličem telefonních čísel (není součástí dodávky) umožňuje zaslání informace o poplachu na váš mobilní telefon.

Pokračování článku

Jak zprovoznit sadu FHT 80BTF

Publikováno: 11. 10. 2012 - Komentáře: 5625

Komfortní sada je dodávána s hlavicí, termostatem a spínacím kontaktem na okno. Všechny prvky mezi sebou komunikují bezdrátově. K sadě je dodáván český návod nicméně při instalaci můžete narazit na několik drobnějších problémů. Proto jsme pro Vás připravili vlastní návod, který Vám pomůže vyhnout se některým nepříjemnostem.

Pokračování článku