Regulace topných těles eQ-3MAX!

Termostatické hlavice ovládané přes Smart phone

Regulace topných těles eQ-3MAX!

Regulace topných těles eQ-3MAX!

 

 

Centrální jednotka systému eQ-3 MAX! s rozhraním LAN

 

Systém eQ-3 MAX! je velice uživatelský přívětivý a zároveň nejlevnější systém pro ovládání topných těles přes PC, nebo smartphone. Zákazník si již nemusí instalovat složité elektronické komponenty pro automatizaci a regulaci topených těles. Není nutný ani stále zapnutý počítač, na kterém běží ovládací aplikace. Stačí mít v místě regulace jen dostupný internet a komfort ovládání topení je na dosah. To vše za bezkonkurenční cenu.

Konfigurační jednotka eQ-3 MAX je zapojena do domácí sítě LAN stejně přes router. Pomocí radiového signálu předává pokyny na jednotlivé termostatické hlavice, které přes jehlový ventil regulují průchod teplé vody radiátorem a tím udržují nastavenou teplotu. Vizuální spojení mezi jednotkou eQ-3 MAX a a vaším PC, nebo smartphone zajišťuje portál MAX. Je webové rozhraní a  aplikace. Všechny služby jsou zdarma. Až při aktualizacích je  žádán poplatek necelých 120 Kč.  Celá komunikace je obousměrně a šifrovaná.

 

Vlastnosti a funkce systému MAX !

  • ovládání topení odkudkoliv přes internet nebo chytrý mobilní telefon či lokálně (doma)
  • k ovládání přes internet nemusíte vlastnit veřejnou IP adresu
  • celkově až 50 bezdrátových komponentů (termostatické hlaviceexterní termostatymagnetické kontakty pro detekci otevřených oken, nebo dveří, eco tlačítka ) v až 10ti nezávislých zónách
  • šifrovaná bezdrátová síťová komunikace (AES128)
  • umožňuje jednoduše nastavovat a kontrolovat všechny MAX! komponenty přes MAX! PC software
  • služba MAX! Internet portál na 2 roky je součástí základní ceny*
  • jednoduchá instalace a přívětivé uživatelské prostředí
  • po nastavení systému jsou všechna nastavení uložena a systém běží nezávisle bez nutnosti zapnutí PC, nebo internetu
  • manuální nastavení teploty v místnosti (rukou ovládacím kolečkem na MAX! hlavici) je možné i bez centrální jednotky (centrální jednotka slouží zejména na konfiguraci)

* Po uplynutí této doby, je možné službu MAX! Internet portál prodloužit o další 3 roky za poplatek 4.95 EUR. Systém MAX! lze samozřejmě po té provozovat i bez portálových služeb, v takovém případě je však funkční pouze lokální ovládání v rámci vlastní počítačové sítě.

 

 

 

Výše uvedené produkty si můžete objednat na našem ehopu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět do archívu